Müssik üss em Bärnbiät

Liädermacher, Sänger, Bänds

 

E Diänscht uf em BRIÄF ÜS ALEMANNIÄ

 

Aextra - lueg do

Hanery Ammann - www.hanery.ch

Florian Ast - www.florianast.ch

Baschi - www.baschimusig.ch

Stephan Eicher - www.stephaneicher.com

Gölä - www.goelae.com

gPUNKT - http://www.gpunkt.stgr.ch/

Tinu Heininger - www.tinu-heiniger.ch

Halunke - www.halunkeonline.ch/

Polo Hofer - uf youtube

Vera Kaa - www.verakaa.ch

LUV - uf youtube

Myrto - www.myrto.ch

Natacha - www.natacha.ch

Patent Ochsner - www.patentochsner.ch

Plüsch - www.pluesch.ch

scream - uf youtube

Sandee - www.sandee.ch

Sina - www.sina.li

Stiller Has - www.stillerhas.ch

Mischa Wyss - www.mischawyss.ch

Züriwest - www.zueriwest.ch

 

Wär fählt no? Bittschen mälde: kontakt@noth.net

Müssik un Müssikante üs dr ibrige Alemannia: